"Easter cards exchange- by post "

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu e-twinning. Wielkanocny projekt pod nazwą "Easter cards exchange- by post" realizuje 11 nauczycieli ze szkół w Polsce, Słowacji, Rumunii, Grecji, Chorwacji, Włoch, Litwy, Albanii. Projekt polega na wysłaniu do każdej z partnerskich szkół dwóch wielkanocnych kartek wraz z wypisanymi życzeniami. Kartka od nas będzie zawierała życzenia w j. polskim a druga w j. angielskim.

Autor: Sylwia Stokowska

Zakończenie projektu

Dotarły do nas już wszystkie kartki z partnerskich szkół. Można je  było obejrzeć na wystawie, na dolnym korytarzu. Tych, którzy nie widzieli zapraszamy do galerii Uśmiech

Projekt trwa.