Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

 

 AKTUALNOŚCI

Artykuły

Dzień Matki

 24 maja br. uczniowie naszej szkoły bardzo uroczyście obchodzili święto swoich mam. Wspaniale zaprezentowali się recytując i inscenizując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc oraz grając na instrumentach. A to wszystko dla najważniejszych kobiet w życiu,  czyli ich ukochanych mam, które z dumą i wzruszeniem podziwiały artystyczne popisy swoich dzieci. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie mamy zostały obdarowane upominkami.

Czytaj więcej o: Dzień Matki

Biwak w szkole

Dnia 18.05.2018r. w naszej szkole odbył się biwak, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV - VI. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Dyrektor Elżbieta Pawłowska, Pani Joanna Malczewska oraz Pani Joanna Pietrzak. Głównym celem wydarzenia była integracja międzyklasowa oraz zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Czytaj więcej o: Biwak w szkole

Święto ekologiczne

Liga Ochrony Przyrody obchodzi w tym roku 90 lat swego istnienia, gdyż jest organizacją pożytku publicznego od 1928 roku. W związku z tym  oraz z Dniem Ziemi – 22 kwietnia i Świętem Polskiej Niezapominajki – 15 maja w naszej szkole odbyła się akademia 21 maja. Uczniowie przedstawili program słowno – muzyczny pt.: „Kochajmy nasze drzewa”. Akademię przygotowali opiekunowie SK LOP p. Anna Kurpińska i Katarzyna Piegat  przy współpracy z p. Piotrem Jędraszczakiem, p. Alicją Amroziak i p. Barbarą Jankowską.

 

Czytaj więcej o: Święto ekologiczne

Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

30.04.2018 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Był to montaż słowno- muzyczny upamiętniający te ważne dla Polski wydarzenia. Konstytucja została uchwalona po burzliwej debacie Sejmu Czteroletniego 3 maja 1791 r. Polska Konstytucja była drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli. Akademia została przygotowana pod kierunkiem p. Moniki Turowskiej – Burczyńskiej, p. Piotra Jędraszczaka i p. Barbary Jankowskiej.

Czytaj więcej o: Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego przebiegał zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Szkolnego Mentora Cyberbezpieczeństwa w dniu 23 kwietnia 2018r. Dzień rozpoczął się od spotkania Edukatora z dyrektorem Szkoły, podczas którego Edukator przekazał wszystkie materiały przygotowane przez Projekt Cyfrowobezpieczni.pl w postaci plakatów, broszur dla nauczycieli i rodziców oraz płytek z nagranymi filmami do odtwarzania w ramach spotkań z uczniami i rodzicami.

Czytaj więcej o: Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

Statystyki

 • Odwiedziny: 238437
 • Do końca roku: 217 dni
 • Do wakacji: 25 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

Pogoda

 • Staroźreby
 • 17.3°C
 • bezchmurnie
 • Wiatr: 2.86m/s E
 • Ciśnienie: 1024.4 hPa
 • Wilgotność: 67%
 • Wschód słońca: 04:26
 • Zachód słońca: 20:48
 • Źródło: OpenWeatherMap