89. Światowy Dzień Misyjny

18.10 2015r. mali misjonarze w strojach reprezentujących 5 misyjnych kontynentów uczestniczyli we Mszy Świętej z okazji 89. Światowego Dnia Misyjnego, któremu przyświecało hasło: „Od nawrócenia do misji”.

Projekt misyjny „Żłóbek na peryferiach”

W  listopadzie dzieci ze szkolno – parafialnego ogniska misyjnego przygotowywały sianko na stół wigilijny. W trzecią niedzielę adwentu, czyli 13 grudnia mali misjonarze zaczną rozprowadzać sianko w kościele po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz 11.30. Będą też rozprowadzać je w szkole...

Zakończenie akcji „Sianko na stół wigilijny”.

21 grudnia zakończyliśmy akcję „Sianko na stół wigilijny”.
Rozprowadziliśmy 150 sztuk małych paczuszek z pachnącym siankiem.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w przeprowadzeniu już po raz trzeci takiej akcji.

Misyjni Kolędnicy

Tradycyjnie w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem
odbywają kolędę Misyjni Kolędnicy. My kolędowaliśmy w tym roku 29 grudnia w czterech grupach: jedna w Rostkowie, jedna w Begnie i Rogowie oraz dwie w Górze.

Jasełka w Kościele Parafialnym

W niedzielę Chrztu Pańskiego 10.01.2016 r. w kościele parafialnym w Nowej Górze  odbyły się Jasełka z udziałem najmłodszych uczniów naszej szkoły, w tym także dzieci ze szkolno – parafialnego ogniska misyjnego.